Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.04.2010, 07:53
Nie ma co kombinować. Trzy punkty ze Śląskiem są łatwiejsze niż trzy punkty z Lechem i nie możemy sobie pozwolić by ich nie zdobyć. Najsilniejszy skład i do boju!
Odpowiedz cytując