Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 07.04.2010, 23:33
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.

Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub


ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku


Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału

ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując