saklak1906 napisał(a):

Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.
Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub
|
ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku
Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału
ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe