Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1884
Stary 07.04.2010, 22:28
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.

Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale
E Arsenalu nie. Natomiast z całego serca kibicuje teraz Żabojadom, a jak nie oni, to żeby Barca zrobiła reprezentacji Rzeszy z dupy jesień średniowiecza. Cóż czasem przyjdzie i przegrać, ale takie życie. Do zobaczenia za rok
A btw to nie był pan Sowa tylko jakiś ciećxD Pan Sowa pojawił się na forum dzisiaj.
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Ehh... półfinał Lyon - Bayern, to bardziej do LE pasuje niż LM.
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 07.04.2010 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując