Donki napisał(a):

|
Jakim tramwajem dojadę na Hutnik z dworca, i ile sie jedzie ?
|
Normalnie 15 bezpośrednio, ale na chwilę obecną 15 i czymś z Mogilskiego. Jazdy około 30-40min.
Wiselka1906PBZ napisał(a):

do oglądajacych dzisiejszy mecz ManU ...
co to za szaliki mieli kibice na trybunach w barwach ZIELONO - ŻÓŁTYCH ?
|
Protest przeciwko właścicelom, barwy zieloneo-złote to barwy klubu Newton Heath, klubu "na którym" powstało ManU.
P.S. Swoją drogą przespałaś chyba ostatnie miesiące?
