Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15372
Stary 07.04.2010, 22:15
Donki napisał(a):Wyświetl post
Jakim tramwajem dojadę na Hutnik z dworca, i ile sie jedzie ?
Normalnie 15 bezpośrednio, ale na chwilę obecną 15 i czymś z Mogilskiego. Jazdy około 30-40min.

Wiselka1906PBZ napisał(a):Wyświetl post
do oglądajacych dzisiejszy mecz ManU ...
co to za szaliki mieli kibice na trybunach w barwach ZIELONO - ŻÓŁTYCH ?
Protest przeciwko właścicelom, barwy zieloneo-złote to barwy klubu Newton Heath, klubu "na którym" powstało ManU.

P.S. Swoją drogą przespałaś chyba ostatnie miesiące?
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 07.04.2010 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując