Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15371
Stary 07.04.2010, 22:15
Donki
najlepiej pojedź tramwajem lini 15 - spod stadionu Wisły pod samego Hutnika Podróż zajmie Ci + - 30 minut (?)

do oglądajacych dzisiejszy mecz ManU ...
co to za szaliki mieli kibice na trybunach w barwach ZIELONO - ŻÓŁTYCH ?



edit :
no ... przespałem przespałem ale nadrobię zaległości
Dzięki Żmijka i tranceaddict
Powód: acab
Ostatnio edytowane przez Wiselka1906PBZ : 07.04.2010 o godz. 22:33.
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Odpowiedz cytując