Donki
najlepiej pojedź tramwajem lini 15 - spod stadionu Wisły pod samego Hutnika

Podróż zajmie Ci + - 30 minut (?)
do oglądajacych dzisiejszy mecz ManU ...
co to za szaliki mieli kibice na trybunach w barwach ZIELONO - ŻÓŁTYCH ?
edit :
no ... przespałem przespałem
ale nadrobię zaległości 
Dzięki
Żmijka i
tranceaddict