miba napisał(a):

Podbiję i zapytam raz jeszcze przede wszystkim ludzi z Wieliczki, ul. Kopernika.
Btw: Działa Wam allegro.pl ?
|
Masz numer działki: 1202

Idziesz do KW idziesz do sądu że jesteś zainteresowany kupnem, wykazujesz swój interes prawny, i Ci powiedzą
