Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15369
Stary 07.04.2010, 22:03
miba napisał(a):Wyświetl post
Podbiję i zapytam raz jeszcze przede wszystkim ludzi z Wieliczki, ul. Kopernika.

Btw: Działa Wam allegro.pl ?
Masz numer działki: 1202 Idziesz do KW idziesz do sądu że jesteś zainteresowany kupnem, wykazujesz swój interes prawny, i Ci powiedzą
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując