Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 07.04.2010, 21:58
Szkoda, szkoda. Finał "marzeń" w tej chwili to Barca -Bayern, choć powiem szczerze, iż będzie to żałosny finał.. Ale z drugiej strony lepiej, żeby helmuty weszły do finału, bo przynajmniej z przyjemnością będzie się oglądało ten pogrom...

Brakowało Rooneya w pełni sił i ta głupota Rafaela... :/
Odpowiedz cytując