Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1854
07.04.2010, 21:54
heh pikniki wyszły w 85 min. jak mozna kibicowac takiemu zespolowi
? dobrze ze bayern przeszedl jeszcze tylko zeby barca odpadla....
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol