flamengista napisał(a):

Tak jest!
A pilkarzy wybranych przez Jozwiaka ostatecznie zatwierdzac bedzie Wojewodzki, Foremniak i Chylinska!
Nie rozumiem kompletnie po co kibole Legii tak sie zapieraja przed postepem i normalnoscia. Ciemnogrod i zacofanie. Moga miec klub ktorego zazdoscic im bedzie cala Polska a wola odpustowe trybuny fetujace Szale.
Dziwacy!