flamengista napisał(a):

...Na trybunach publiczność dostanie specjalne kartony, pod koniec meczu będzie wybierany najlepszy zawodnik Legii - identycznie jak w "Tańcu z gwiazdami". By uniknąć złośliwości ze strony kibiców, każdy dostanie jedynie kartony z cyframi od 8 do 10...
.
|
Tu, nie mogłem się już powstrzymać
Mistrz szydery!