Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6650
Stary 07.04.2010, 18:45
flamengista napisał(a):Wyświetl post
...Na trybunach publiczność dostanie specjalne kartony, pod koniec meczu będzie wybierany najlepszy zawodnik Legii - identycznie jak w "Tańcu z gwiazdami". By uniknąć złośliwości ze strony kibiców, każdy dostanie jedynie kartony z cyframi od 8 do 10...
.
Tu, nie mogłem się już powstrzymać
Mistrz szydery!
Odpowiedz cytując