Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6649
Stary 07.04.2010, 18:41
Im sie chyba popieprzył stadion z teatrem Już widzę te warszawskie "elity" z Mroczkami na czele na Łazienkowskiej. A na gniazdowego zrobią casting, z którego relacje bedzie można zobaczyć w każdy wtorek. Nowy program "Gniazdowy Odjazdowy" zdetronizuje U can Dance
Odpowiedz cytując