Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6648
Stary 07.04.2010, 18:40
Nie, to ma być klub dla ludu, nie wyżyn społecznych. Żaden kawior i szampan!

Mecz będzie komentować z murawy dwójka Marcin Prokop-Magda Mołek. Wraz z zaproszonymi gośćmi. Można się spodziewać, że wpadnie czasem Jacyków, innym razem Wodecki. Jacyków szczególnie chętnie będzie wizytował szatnie piłkarzy, Wodecki będzie szkolił ich w śpiewaniu legijnych pieśni.

W przerwie na murawę zostaną zaproszeni kibice, którzy będą mogli porozmawiać z zawodnikami rezerwowymi. Dyskusja dotyczyć będzie ulubionych serialów i teledurniejów z TVN, będzie też możliwość otrzymania autografów od gwiazd "Detektywów" i "Majki". Pascal będzie przyrządzał grilla, dla szczęśliwców zawodnicy wykopią w trybuny kiełbaski i szaszłyki.

Na trybunach publiczność dostanie specjalne kartony, pod koniec meczu będzie wybierany najlepszy zawodnik Legii - identycznie jak w "Tańcu z gwiazdami". By uniknąć złośliwości ze strony kibiców, każdy dostanie jedynie kartony z cyframi od 8 do 10.

Zawodnik meczu w nagrodę będzie miał gwarantowany udział w Milionerach, w dodatku z handicapem - każde pytanie z kołem ratunkowym pół na pół. I tak pewne emocje i znikome szanse na zwycięstwo.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując