marcin19876 napisał(a):

|
mam takie 2 pytanka, moze ktos zna na nie odpowiedz, 1) czy pomiedzy tym cudownym pawilonem medialnym a sektorek A bedzie jakas przestrzen wolna?bo jak narazie wyglada to tak, ze bedzie tam taka dziura miedzy trybuną a pawilonem czy moze zostanie to jakos polączone? i 2) kiedy zaczną montowac krzeselka na sektorze C?pozdrawiam
|
blackluk napisał(a):

|
sto razy było pisane ze przerwa jest po to aby ciężki sprzęt mógł wyjechać. Co ty myślisz ze dźwigi to na skrzydłach wylecą? Co do krzesełek z tego co się orientuje maja montować z końcem miesiąca lub na początku maja.
|
Koledze zapewne chodziło o to miejsce...
