|
No ja mam nadzieje ze ITI wygra i na stadionie przy Lazienkowskiej zapanuje normalnosc i rodzinna atmosfera. Czlowiek bedzie siedzial wsrod celebrytow i ludzi sukcesu, a nie z marginesem spolecznym i wsrod bandytow typu Bosman. Czy Staruch.
Skoncza sie idiotyczne kartoniady i glupkowate transparenty.
Druzyny przyjezdne beda witane brawami, i zegnane gromik “dziekujemy i do zobaczenia!”.
A Wisla bedzie tam pakowac goscinnie czworke.
Ave!
|