Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6645
Stary 07.04.2010, 18:04
No ja mam nadzieje ze ITI wygra i na stadionie przy Lazienkowskiej zapanuje normalnosc i rodzinna atmosfera. Czlowiek bedzie siedzial wsrod celebrytow i ludzi sukcesu, a nie z marginesem spolecznym i wsrod bandytow typu Bosman. Czy Staruch.
Skoncza sie idiotyczne kartoniady i glupkowate transparenty.
Druzyny przyjezdne beda witane brawami, i zegnane gromik “dziekujemy i do zobaczenia!”.

A Wisla bedzie tam pakowac goscinnie czworke.

Ave!
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując