Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6643
Stary 07.04.2010, 17:50
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
weszłem na weszło i muszę sie podzielić:
Legia w murze:
http://www.weszlo.com/news/4788
i
Leszek Miklas uczy nas teorii dopingu
http://www.weszlo.com/news/4789

Też czytałem, ale jakoś mnie to nie dziwi.
Sam fakt, że prezesem Legii został ktoś taki jak Milkas był pierwszym sygnałem z jak niepoważnymi ludźmi mamy tu do czynienia.

0 22 - nie zapominaj, że jedziecie na jednym koniu
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując