Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9078
Stary 07.04.2010, 17:10
Zobaczymy jak to się z tym naszym stadionem zakończy jeśli chodzi o jego zarządzanie oraz część komercyjną. Kto ją weźmie i na jakich warunkach.

Ktoś już to chyba napisał i w 100% się z tym zgadzam. Na stadionie powinna powinien powstać dobrej jakości fitness club (a'la Pure) albo np klub squashowy. Oczywiście na wysokim poziome. Może ja czy wielu z Was z tego nie korzystałoby ale są to miejsca które przyciągają osoby, które mogą być temu zainteresowane przyjściem na stadion, wynajęciem sky boxu, po treningu każdy coś z chęcią zje. Więc i jakieś jadłodajnie na niezłym poziomie mają miejsce bytu. No i w przeciwieństwie do np samej restauracji czy sklepu, ruch w klubie squashowym czy fitness clubie jest przez cały dzień.
Odpowiedz cytując