Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5343
Stary 07.04.2010, 17:03
Pawełek 16 stycznia 2006 roku podpisał z Wisłą pięcioletni kontrakt, więc wychodzi na to, że będzie on obowiązywał do końca 2010 roku.
Odpowiedz cytując