Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9076
Stary 07.04.2010, 16:41
Ciekawe czy ewentualnie SportFive po zostaniu operatorem obiektu weźmie się za catering, w ciągu sezonu by im się raczej wyposażenie kiosków zwróciło, a przecież operatorem nie będą przez jeden rok. Dla Wisły ważne jest aby wynegocjować jak najniższą cenę wynajmu części sportowej, a później mieć jak najwyższą frekwencję.
Odpowiedz cytując