Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marokino
Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2667
Stary 07.04.2010, 16:38
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
Dużo jeszcze biletów zostało ; ) ?
Byłem dziś koło południa po bilety i gość mówił,że jeszcze sporo jest biletów jest.
Odpowiedz cytując