Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marokino
Member
Od: 02.2007
Offline
#
2667
07.04.2010, 16:38
Nowohucianin^^
napisał(a):
Dużo jeszcze biletów zostało ; ) ?
Byłem dziś koło południa po bilety i gość mówił,że jeszcze sporo jest biletów jest.
Marokino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marokino
Znajdź inne posty napisane przez Marokino