Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9071
Stary 07.04.2010, 14:40
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
mam takie 2 pytanka, moze ktos zna na nie odpowiedz, 1) czy pomiedzy tym cudownym pawilonem medialnym a sektorek A bedzie jakas przestrzen wolna?bo jak narazie wyglada to tak, ze bedzie tam taka dziura miedzy trybuną a pawilonem czy moze zostanie to jakos polączone? i 2) kiedy zaczną montowac krzeselka na sektorze C?pozdrawiam
sto razy było pisane ze przerwa jest po to aby ciężki sprzęt mógł wyjechać. Co ty myślisz ze dźwigi to na skrzydłach wylecą? Co do krzesełek z tego co się orientuje maja montować z końcem miesiąca lub na początku maja.
Odpowiedz cytując