pan Dudi napisał(a):

|
Piszesz jakbyś był zaskoczony, że bardzo wysoka pensja to dla naszych królewien za mało. Pewnie, że za mało. Przecież oni są zatrudniani na innych warunkach niż my wszyscy, więc nawet jak mają gdzieś swoje obowiązki, albo zwyczajnie nie potrafią ich wykonywać, to nie mogą zostać zwolnieni.
|
Pisze jako zaskoczony i lekko zdegustowanym podejściem nas wszystkich do tej grupy zawodowej, dochodzi do mnie coraz dobitniej że czas skończyć z mówniem nic sie nie stało, będzie ok. Czas zapierdalać i rozliczać ich wszsytkich za to co sobą reperentują.
Co ciekawe piszę to w środku tygodnia, nie wzburzony a racjonalnie podchodząc do tej sprawy

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.