Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5336
Stary 07.04.2010, 13:52
Panowie co Cleberem i Garguła.Wg doniesień Cleber powinien już w tamten poniedziłek zacząc treningi z drużyna ,a Guła w tym....Jest to istotne,bo coś czuję ,ze ktoś z dwójki Marcelo -Głowacki wypadnie przed meczem z Lechem,a i w pomocy na 20 min przydałby sie Guła.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując