|
Panowie co Cleberem i Garguła.Wg doniesień Cleber powinien już w tamten poniedziłek zacząc treningi z drużyna ,a Guła w tym....Jest to istotne,bo coś czuję ,ze ktoś z dwójki Marcelo -Głowacki wypadnie przed meczem z Lechem,a i w pomocy na 20 min przydałby sie Guła.
|