magowski napisał(a):

banasik to tak wracając do wkładania słów w czyjeś usta. Rooneya nie kupili Tak więc dobrze mi się zdawało że gdziekolwiek i cokolwiek napisałeś o Cristiano. Buuu już się plączesz w swoich teoriach.
|
Napisałem - w wakacje, zdecydowanie zbyt pochopnie, masz rację - jeżeli cię to interesuje nie podtrzymuje mojego zdania i uważam, że Ronaldo najlepszy nie jest.
Podobnie podejrzewałem, że mistrzostwo będzie dla Wolfsburga początkiem walki o "coś większego" dla niemieckiej piłki - myliłem się, był to jednosezonowiec - chapeux bas dla tych, którzy tak twierdzili od początku.
Mar85 - Ja nie piszę, że Messi jest słaby, piszę, że jest za wcześnie stawiać go wśród najlepszych w historii.