Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline
#
9070
07.04.2010, 13:06
Oldpara
napisał(a):
Ten stadion będzie ZAJEBISTY
Kloc, bunkier , twierdza, monument....
Tak...."Twierdza R22"
Stadion Legii może się schować. Reszta oponek też. Jeszcze tylko "Żuk" Lecha jest fajny
Dla jaj mu na ważne mecze powinni doczepiać takie dmuchane nogi i czułki, żeby wglądał jak kolosalny robak atakujący miasto
Jesteś wielki,już dawno tak się nie uśmiałem!Wielkie brawa za takie podejście.Pozdrawiam.
Daja`n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daja`n
Znajdź inne posty napisane przez Daja`n