Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9070
Stary 07.04.2010, 13:06
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ten stadion będzie ZAJEBISTY Kloc, bunkier , twierdza, monument....
Tak...."Twierdza R22"
Stadion Legii może się schować. Reszta oponek też. Jeszcze tylko "Żuk" Lecha jest fajny Dla jaj mu na ważne mecze powinni doczepiać takie dmuchane nogi i czułki, żeby wglądał jak kolosalny robak atakujący miasto
Jesteś wielki,już dawno tak się nie uśmiałem!Wielkie brawa za takie podejście.Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując