|
Kwestia wiary.
Moze bedzie afera jak na stadionie za 500 mln miejskich pieniedzy jest 5 tysiecy ludzi, zwlaszcza ze wtedy PO bedzie na dlugie lata ustawione po wygranych serii wyborow, wiec poparcie ITI nie bedzie az tak potrzebne.
Walter ma swoje lata, moze sie wycofa za jakis czas i bedzie przelom?
Moze nie bedzie nawet europucharow i krytyka w mediach zacznie byc nieco powazniejsza niz teraz?
Chociaz przecieki, ze nowym prezesem ma byc Kosmala z ITI nie napawaja optymizmem..
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|