|
Nie wiem czy wiecie (bo ja tez tego nie wiedzialem, nie ma tego nigdzie podawanego) ale nasz trener gral przez 3 miesiace w Wiśle, ktora sciagnela go ze Stali ale wtedy wciela sie Legia, wziela go do wojska i tak oto trafil do nich. Tam trzymali go w rezerwach, 2 razy zlamal noge no i jak wiadomo sciagnela go spowrotem Stal.
|