Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 07.04.2010, 12:23
Narzuca mi się takie zdanie do wypowiedzenia - Kępka trawy na wagę złota ! Polonia w sobotę zagrała najlepszy mecz pod wodzą Bakero , ale przegrała. Nie dlatego , że byliśmy zespołem lepszym. Po prostu czarne koszule miały w swojej drużynie Łukasza Piątka i Sebastiana Przyrowskiego , którzy w doliczonym czasie gry strzelili do spółki samobójczego gola. No i jeszcze to fatalne boisko decydujące o przebiegu spotkania. Mimo , że mieliśmy przed tym meczem 27 pkt przewagi nad Polonią to na boisku nie dało się tego zauważyć . Trzeba przyznać , że szczęście bardzo nam sprzyjało w tym meczu. Murawa była fatalna , przeszkadzała nam w grze kombinacyjnej , musieliśmy grać długimi piłkami. Ale mimo , że nam tak przeszkadzała to dzięki niej tylko wygraliśmy... Nie ma co ukrywać , że nie zagraliśmy najlepiej. A patrząc w kontekście mistrzostwa kraju to niestety Lech jest bardzo groźny. Zagrał bardzo dobre spotkanie z Legią. Boję się ,że możemy nie dać im rady.. Ale obym się mylił !
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując