Cytat:
|
Nie no, lepiej zeby drugi szkieletor z Ronda Mogilskiego byl na R22
|
Nie no, lepiej się cieszyć, że do Wisły niebezpiecznie zbliża się człowiek, który ma na drugie imię "przekręt" a na trzecie "wałek". Nie ma nikogo innego w tym kraju niż krętacze?
Co napisałeś wyżej? Że ludzie będą chcieli zjeść, więc to da kupę kasy operatorowi? Jakie układy? Takie, że im więcej ludzi pokroju Kapki i Placzyńskiego blisko Wisły, tym gorzej dla niej.