Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6638
Stary 07.04.2010, 11:57
Jak to jest możliwe, że ci ludzie nie spuścili Legii do 2. ligi?



Jak długo ITI jest właścicielem Legii? 6 lat?

I przez te 6 lat dalej nie zajarzyli co to znaczy być właścicielem klubu piłkarskiego. Nie zrozumieli specyficznych relacji klub - kibice.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując