Żmijka napisał(a):

Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.
Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem?
|
3091zł, wygląda to tak, że składasz PIT w US i w zależności od tego jaką forme wybierzesz dostajesz kase wcześniej lub później
