Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15356
Stary 07.04.2010, 11:50
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.

Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem?
3091zł, wygląda to tak, że składasz PIT w US i w zależności od tego jaką forme wybierzesz dostajesz kase wcześniej lub później
Odpowiedz cytując