Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
15353
07.04.2010, 10:56
Czy ktoś z Wieliczki może mi powiedzieć czyje TO jest? Dlaczego to stoi niewykończone? Jakąś historię tego domu?
http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF...250a2625bf7401
i czy można tę działkę kupić?
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba