|
a ilu z was słyszało chociaż jeden kawałek np. Brudnych Serc? (oprócz featów które i tak są zajebiste) żeby oceniać czy cokolwiek zrobili czy nie. Małpa nie bez powodu debiut roku.
To samo Jimson kilkanaście miesięcy temu. Teraz będzie reedycja jego znakomitej EPki.
Oczywiście niewątpliwie nie można jechać po Pelsonie i Eldo że są słabi bo nie wierze że jest tu ktoś kto ich całkiem nie zna. Pelson ma na koncie jedną solówkę której nie słyszałem i jeśli się nie mylę 3 płyty z Molestą, które naprawdę nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
Wiadomo że część będzie bronić Tede, część Ryśka.
Ale to już każdego prywatne zdanie i wiadomo że różnica zdań będzie zawsze.
|