Wyświetl pojedynczy post
Biuro Prasowe
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9058
Stary 07.04.2010, 07:59
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
http://i39.tinypic.com/2r25egw.jpg


a ktos zapewnial ze jakos zlacza te przerwy w dachu (to samo jest przy E i bedzie przy D od strony A/B)..watpie zeby cos z tym jeszcze zrobili..
UWAGA, UWAGA!
Po raz kolejny, w kolejnym miejscu, odpowiadamy na pytanie o dziury w dachu. Może w końcu przestaną się pojawiać kolejne osoby, które ze zdziwieniem będą je odnajdowały.

ODPOWIEDŹ BRZMI:
Przerwy w dachu są w miejscach, gdzie łączą się dwie różne budowle - trybuna główna i narożnik. Są one różnymi konstrukcjami, które mają różne fundamenty, a co za tym idzie, różnie "siadają". Ich dachy więc nie mogły być połączone już teraz. Za jakiś czas, oczywiście przed zakończeniem budowy, te przerwy zostaną uzupełnione i tym samy znikną.

Pozdrawiamy
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Odpowiedz cytując