SpoXsteR napisał(a):

http://i39.tinypic.com/2r25egw.jpg
a ktos zapewnial ze jakos zlacza te przerwy w dachu (to samo jest przy E i bedzie przy D od strony A/B)..watpie zeby cos z tym jeszcze zrobili..
|
UWAGA, UWAGA!
Po raz kolejny, w kolejnym miejscu, odpowiadamy na pytanie o dziury w dachu. Może w końcu przestaną się pojawiać kolejne osoby, które ze zdziwieniem będą je odnajdowały.
ODPOWIEDŹ BRZMI:
Przerwy w dachu są w miejscach, gdzie łączą się dwie różne budowle - trybuna główna i narożnik. Są one różnymi konstrukcjami, które mają różne fundamenty, a co za tym idzie, różnie "siadają". Ich dachy więc nie mogły być połączone już teraz. Za jakiś czas, oczywiście przed zakończeniem budowy, te przerwy zostaną uzupełnione i tym samy znikną.
Pozdrawiamy