Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22371
Stary 07.04.2010, 07:12
Ja słyszałem, że rozbijało się o cały karton fajek...
A Pawełek to oczywiście bardzo dobry bramkarz, wybijający się w naszej ekstraklasie.
Niezbyt często, ale jednak wybijający się.
Odpowiedz cytując