|
Jeśli mamy Pawełka komuś opchnąć to musimy zmienić nastawienie na forum do jego osoby. Zacznę ja..
Dotychczasowe posty o Super Mario miały jedynie humorystyczny charakter. Prawdą bowiem jest, iż nasz goalkeeper to światowej klasy specjalista. Myślę, że jest to odpowiedni moment by otwarcie powiedzieć, że podczas ostatniego meczu z FC Barceloną (wygranym 1:0 dzięki wyśmienitej formie Mariusza) władze katalońskiego klubu mocno zabiegały o naszego gracza. Chcieli wymienić go na Valdes'a i dorzucić 15 mln ale władze Wisły okazały się nieugięte. To podczas tych twardych negocjacji padły pamiętne słowa "nie puścimy Pawełka za paczkę fajek.."
|