...:::Tomo:::... napisał(a):

Głupi by byli jakby zdecydowali się przedłużyć kontrakt z Pawełkiem. Ciekawy jestem ilu kopaczy po sezonie odpali Kasperczak.
A wracając jeszcze do tematu bramkarzy to ja po cichu liczę na Onyszkę. Mówcie co chcecie ale aktualnie nie ma lepszego bramkarza w lidze. Może to byłby ruch krótkowzroczny ale są starsi bramkarze prezentujący dobrą i równą formę, no i z nie małym wpływem na atmosferę w szatni.
|
Onyszko, dobry bramkarz, fajny koleś i nawet kumaty, ale co zrobić np w derbach, skoro nie lubi pedałów i chciałby jebnąć co drugiemu żydowi na boisku i wszystkim parchom na trybunach?
Zostaniemy z Juszczykiem, Kurto i pewnie na koncu zbawi nas Jarosiński.