Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5333
Stary 07.04.2010, 00:04
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Głupi by byli jakby zdecydowali się przedłużyć kontrakt z Pawełkiem. Ciekawy jestem ilu kopaczy po sezonie odpali Kasperczak.

A wracając jeszcze do tematu bramkarzy to ja po cichu liczę na Onyszkę. Mówcie co chcecie ale aktualnie nie ma lepszego bramkarza w lidze. Może to byłby ruch krótkowzroczny ale są starsi bramkarze prezentujący dobrą i równą formę, no i z nie małym wpływem na atmosferę w szatni.
Onyszko, dobry bramkarz, fajny koleś i nawet kumaty, ale co zrobić np w derbach, skoro nie lubi pedałów i chciałby jebnąć co drugiemu żydowi na boisku i wszystkim parchom na trybunach?

Zostaniemy z Juszczykiem, Kurto i pewnie na koncu zbawi nas Jarosiński.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując