...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Głupi by byli jakby zdecydowali się przedłużyć kontrakt z Pawełkiem.
|
Doprawdy?
a mamy już kogoś na jego miejsce? czy nawet na rezerwowego?
a nasz trzeci dzisiaj 4 bramki dostał... ale młody jest... znaczy usprawiedliwiony
