Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5332
Stary 06.04.2010, 23:55
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Głupi by byli jakby zdecydowali się przedłużyć kontrakt z Pawełkiem.
Doprawdy?
a mamy już kogoś na jego miejsce? czy nawet na rezerwowego?
a nasz trzeci dzisiaj 4 bramki dostał... ale młody jest... znaczy usprawiedliwiony
Odpowiedz cytując