|
ToTylkoJa - Di Stefano w przeciwieństwie do Messiego podobną formę utrzymywał w reprezentacji i klubie, przez to widać jakim jest zawodnikiem jako indywiduum, bo jako takie porównujemy obu panów.
Mi nie chodzi o tytuł, tylko o grę - umiejętność zdobywania bramek, kiedy nie ma wokół siebie Iniesty i Xaviego, a Di Marie, Jonasa Gutierreza czy nieśmiertelnego Verona.
W jakim klubie grał Diego? W Napoli, tak? W zespole, który święcił największe sukcesy, kiedy miał jego w składzie - to już coś pokazuje, ponadto nie ma co porównywać kadrowo obecnej Barcelony z ówczesnym Napoli, bo to paranoja.
|