Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5330
Stary 06.04.2010, 23:35
AYALA napisał(a):Wyświetl post
za te 105 tyś zł co kasuje co miesiąc to Łobo powinien grac znacznie lepiej.Problem w tym że w piłce nie zawsze dwa plus dwa daje cztery.Łobo już ostatnie pół roku w Lubinie miał bardzo słabe, często Michniewicz sadzał go na ławie więc pretensje powinno sie miec do tych co zdecydowali sie go ściągnac też.To samo Jirsak- kosztował fortune jak na nasze możliwości a gra .... szkoda słów






105 tys miesiecznie ...o k***

naprawde jak na Polske to kosmiczne pieniadze .....nawet jak na pilkarzy a o zwyklym szarym Polaku to nawet nie pisze.....ten facet powinien gonic jak Messi ,rozgrywac jak Gerrard i strzelac jak Ronney
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując