AYALA napisał(a):

|
za te 105 tyś zł co kasuje co miesiąc to Łobo powinien grac znacznie lepiej.Problem w tym że w piłce nie zawsze dwa plus dwa daje cztery.Łobo już ostatnie pół roku w Lubinie miał bardzo słabe, często Michniewicz sadzał go na ławie więc pretensje powinno sie miec do tych co zdecydowali sie go ściągnac też.To samo Jirsak- kosztował fortune jak na nasze możliwości a gra .... szkoda słów
|
105 tys miesiecznie ...o k***
naprawde jak na Polske to kosmiczne pieniadze .....nawet jak na pilkarzy a o zwyklym szarym Polaku to nawet nie pisze.....ten facet powinien gonic jak Messi ,rozgrywac jak Gerrard i strzelac jak Ronney
