magowski napisał(a):
|
Banasik a czy ja napisałem że ty coś o ceeru pisaleś? Skoro Messi nie jest najlepszy to ktoś musi być ,według ciebie ,dlatego rzuciłem płaczkiem bo go niektórzy uważają za nalepszego: za to że pomacha niepotrzebnie nóżkami i zwolni akcje albo sie przewróci - bo poza tym jest "bardzo dobry".
|
No proszę Cie - kto przy zdrowych zmysłach uważa, że obecnie Ronaldo jest najlepszy na świecie? Według mnie najlepszy obecnie jest Rooney, jeżeli chcesz wiedzieć
