Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.04.2010, 23:33
magowski napisał(a):
Banasik a czy ja napisałem że ty coś o ceeru pisaleś? Skoro Messi nie jest najlepszy to ktoś musi być ,według ciebie ,dlatego rzuciłem płaczkiem bo go niektórzy uważają za nalepszego: za to że pomacha niepotrzebnie nóżkami i zwolni akcje albo sie przewróci - bo poza tym jest "bardzo dobry".
No proszę Cie - kto przy zdrowych zmysłach uważa, że obecnie Ronaldo jest najlepszy na świecie? Według mnie najlepszy obecnie jest Rooney, jeżeli chcesz wiedzieć
Odpowiedz cytując