|
Taa dowody. Ktoś z rządu... Coś się stało... zniknęło... nie było... nie widać cienia... to oznacza, że WTC wysadzili Amerykanie bo zależało im żeby wdać się w konflikt na drugim końcu świata i zarabiać na ropie.
Zwolennicy takich teorii spiskowych mnie śmieszą...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|