Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 06.04.2010, 23:11
Taa dowody. Ktoś z rządu... Coś się stało... zniknęło... nie było... nie widać cienia... to oznacza, że WTC wysadzili Amerykanie bo zależało im żeby wdać się w konflikt na drugim końcu świata i zarabiać na ropie.

Zwolennicy takich teorii spiskowych mnie śmieszą...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując