|
hehe.
Cała nadzieja w Manchesterze , inaczej i półfinał i finał, będzie dla Barcelony chyba dosyć prosta sprawą.
Bayern/Lyon,Bordeaux - to w ogóle nie ten poziom , Inter wd mnie jest za słaby - jeśli wpadnie na Barce, zastosuje taktykę Chelsea z zeszłego roku.
Manchester też w tym roku nie porywa ale to chyba jedyna drużyna która mogła by się Barcy przeciwstawić.
|