|
Wychodzi na to ze w półfinale nie będzie żadnej angielskiej drużyny. Wszystko w rękach MU...
Szkoda mi Arsenalu bo to kolejny stracony sezon dla nich. W lidze na mistrza nie mają większych szans a dziś kto wie gdyby grali Fabregas, Gallas, arszawin to mecz może wyglądałby inaczej?
|