Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 06.04.2010, 21:59
Ja uważam że to nie Messi gra w reprezentacji kiepsko tylko po prostu cała reprezentacja gra beznadziejnie wręcz dramatycznie a za to trzeba podziękować "Ręce Boga" ale tak naprawdę co do tego jak gra w Reprezentacji przekonamy się w czerwcu i wtedy będziemy mogli oceniać....

Na dziś BLAUGRANA absolutnie poza zasięgiem Kanonierów...
Odpowiedz cytując