Mario Nh napisał(a):

Tak. Przynajmniej osobiście uważam, że to Zidane był geniuszem. Chociaż Messi jest młodziutki i jeszcze ma czas by dogonić i przegonić Zidane'a. Kwestia tylko czy uda mu się być tak "galaktyczny" przez +/- 10 - 12 lat kariery? Pożyjemy, zobaczymy.
p.s. Messi jest fenomenalny.
