szprotson napisał(a):

The Box fajny, nie powiem
Ogladnąlem wczoraj Shuter Island M. Scorsese i powiem ze mnie pozytywnie zaskoczył, bo w połowie filmu myślalem ze to bedzie porażka, ale godzina robienia fabuły i sie zaczyna 
|
Oba filmy dobre.
Shutter island mnie rozwalił bo naprawdę sie już pogubiłem w którymś momencie i nie odróżniałem co prawdą a co urojeniem
