Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#844
Stary 06.04.2010, 21:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
The Box fajny, nie powiem

Ogladnąlem wczoraj Shuter Island M. Scorsese i powiem ze mnie pozytywnie zaskoczył, bo w połowie filmu myślalem ze to bedzie porażka, ale godzina robienia fabuły i sie zaczyna
Oba filmy dobre.
Shutter island mnie rozwalił bo naprawdę sie już pogubiłem w którymś momencie i nie odróżniałem co prawdą a co urojeniem
Odpowiedz cytując