|
Oglądając ostanie mecze Barcy w lidze doszedłem do takiego wniosku.
Wyobraź sobie Barcelone bez niego w składzie.
Młodzi Pedro czy Bojan mogą grać ze słabymi drużynami ligi hiszpańskiej, a nie przeciwko innym drużynom w lidze mistrzów.
Mecz z Mallorcą to pokazał.
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 06.04.2010 o godz. 21:09.
|