Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 06.04.2010, 21:06
Oglądając ostanie mecze Barcy w lidze doszedłem do takiego wniosku.
Wyobraź sobie Barcelone bez niego w składzie.
Młodzi Pedro czy Bojan mogą grać ze słabymi drużynami ligi hiszpańskiej, a nie przeciwko innym drużynom w lidze mistrzów.
Mecz z Mallorcą to pokazał.
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 06.04.2010 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując