Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22364
Stary 06.04.2010, 21:03
To, że nie przedłużą z Pawełkiem można przewidzieć. Zatrudnianie na kolejny sezon jednego z najgorszych ligowych bramkarzy byłoby tragedią.

kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Skoro już pozbywają się Pawełka to znaczy że może będą pieniądze na transfery. Troche optymizmu
Nie widzę związku. To, że Pawełek odchodzi oznacza jedynie, że zwolnią się pieniądze z tytułu jego kontraktu.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując