To, że nie przedłużą z Pawełkiem można przewidzieć. Zatrudnianie na kolejny sezon jednego z najgorszych ligowych bramkarzy byłoby tragedią.
kolarz90 napisał(a):

Skoro już pozbywają się Pawełka to znaczy że może będą pieniądze na transfery. Troche optymizmu
|
Nie widzę związku. To, że Pawełek odchodzi oznacza jedynie, że zwolnią się pieniądze z tytułu jego kontraktu.