Żmijka napisał(a):

A co jeśli nie zacznie inwestować ? (a nie zacznie, mogę się założyć)
P.S. Sensownie pisać a nie podkreślać swoich postów pogrubieniem - to jest świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi!
|
Bo cała tajemnica to trzymać przeciwników o pół kroku za sobą, a nie trzymać się pół kroku przed przeciwnikami
W przypadku Cupiała to chyba jednak wszystko jedno. On zacząłby inwestować, gdy Wisła dotarłaby do grup w LM. Czyli świetnych piłkarzy zamieniłby na bardziej świecących
