Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6625
Stary 06.04.2010, 21:01
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A co jeśli nie zacznie inwestować ? (a nie zacznie, mogę się założyć)

P.S. Sensownie pisać a nie podkreślać swoich postów pogrubieniem - to jest świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi!
Bo cała tajemnica to trzymać przeciwników o pół kroku za sobą, a nie trzymać się pół kroku przed przeciwnikami

W przypadku Cupiała to chyba jednak wszystko jedno. On zacząłby inwestować, gdy Wisła dotarłaby do grup w LM. Czyli świetnych piłkarzy zamieniłby na bardziej świecących
Odpowiedz cytując