Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22360
Stary 06.04.2010, 20:31
W wiśle by się tak nie rozwinął, bo u nas jest większa konkurencja. W tym czasie mieliśmy strasznie dużo napastników jeśli dobrze pamiętam Matusiak, Krzyszałowicz, Brożek ...
Odpowiedz cytując