Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
22360
06.04.2010, 20:31
W wiśle by się tak nie rozwinął, bo u nas jest większa konkurencja. W tym czasie mieliśmy strasznie dużo napastników jeśli dobrze pamiętam Matusiak, Krzyszałowicz, Brożek ...
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09